دوره های ما

رایــــــگان

دوره آموزش دوخت مقنعه

مقنعه ساده یکی از پرکاربردترین مدل های مقنعه است که بیشتر خانمهای شاغل در سازمان ها و ادارات دولتی و غیر دولتی آن را می پوشند. دوخت مقنعه ساده راحت است.اگر مایل به یادگیری روش دوخت مدل مقنعه هستید، شما می توانید از طریث ثبت نام در این دوره به صورت مجازی آموزش دوخت مقنعه رو مشاهده کنید و سوالات خودتون رو از طریق تالارگفتگو یا ورک شاپ با مربیان ما در میان بگذارید.

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

نازک دوز

آموشگاه طراحی لباس و پوشاک بهار مفتخر است طی 29 سال گذشته تمامی دوره های مربوط به طراحی دوخت و پوشاک را به هنرجویان عزیز آموزش دهد و زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گواهی نامه دوره هارا اهدا نماید . به طبع شرایط کنونی آموزش مجازی نیز به خدمات این مجموعه اضافه شده است.دوره نازک دوز شامل تمام لباس هایی که بدون نیاز به آستر کشی دوخته میشوند میباشد که البته در این مجموعه آستر دامن نیز تدریس میگردد. مانتو های ساده را نیز میتوان با مهارت این دوره ساخت گرچه دوره جداگانه ای برای مانتو و شلوار نیز وجود دارد .این دوره دارای گواهینامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور میباشد که دارای کد بین المللی و قابل ترجمه برای کشور های دیگر است.

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

دوره مانتو دوز

در این دوره در راستای آموزش دوخت انواع مانتو و الگو ها و برش های آنان آموزش دوخت با انواع چرخ توانایی اندازه گیری اندامتوانایی دوخت انواع تزئینات بر روی مانتو محاسبه ی مقدار پارچه لازم برای هر مانتو و تهیه مدل از ژورنال

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دوره شلوار دوز

دوره آموزشی شلوار دوز

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خیاط لباس شب و عروس

خیاط لباس شب و عروس

۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

بچه گانه و دخترانه دوز

بچه گانه و دخترانه دوز